31 lipca 2021

Bitcoin ABC

Bitcoin Cash ABC

5 miliardów użytkowników dziennie – czyli BUST

Bitcoin ABC rozwija, utrzymuje i zabezpiecza najważniejszą infrastrukturę Bitcoin Cash, nasze pełne oprogramowanie węzłowe, które jest używane do wydobywania prawie każdego bloku Bitcoin Cash. Obecnie 90% czasu programistów Bitcoin ABC jest pochłaniane przez zapewnienie bezpieczeństwa, działania i aktualizacji Bitcoin Cash. Musimy poświęcić większość naszych minimalnych zasobów na „uruchomienie w miejscu”, ponieważ zapewniamy, że sieć Bitcoin Cash pokonuje skalujące się wąskie gardła i pozostaje na bieżąco z szybko zmieniającym się Internetem.

Postępy w zakresie nowych funkcji skalowania Bitcoin Cash ledwo rejestrują się obecnie w naszym obciążeniu. Mapa drogowa Bitcoin Cash wymaga poważnych zmian w bazie kodu. Te zmiany będą wymagały znacznie większych obowiązków związanych z konserwacją niż te, które mamy obecnie. Dobrą wiadomością jest to, że praca, którą Bitcoin ABC zakończyła do tej pory – nad backportami, sprzątaniem długów technicznych, wdrażaniem zautomatyzowanej infrastruktury testowej i nie tylko – zapewniła nam teraz dobrą pozycję do robienia szybkich postępów w zakresie nowych funkcji i znaczących ulepszeń protokołu Bitcoin Cash. .

Zapewnienie odpowiedniego, trwałego finansowania umożliwi nam podjęcie tych zobowiązań. Bitcoin Cash musi być skalowany, aby sprostać codziennym wymaganiom miliardów użytkowników. Musimy zrealizować wizję odpornej na cenzurę elektronicznej gotówki P2P dla świata.

Źródło : https://fund.bitcoinabc.org